Усяку людину слід судити за її справами.

Кожен з нас колись був на місці волонтера, допомагав іншим, піклувався про ближнього і все це за добре слово, вдячний погляд. Можливо тоді ми не усвідомлювали того, що комусь даємо надію і зміцнюємо віру в щирих і безкорисливих людей.

Волонтерський загін «Милосердя» розпочав свою діяльність 2008 році. Його мета: виховувати у дітей повагу до старших, прививати любов до праці; розвивати почуття обов’язку, зробити світ добрішим, допомогти тим, хто цього потребує.

На засіданні учнівського парламенту школи було обговорено питання «Віддай свій час корисній справі». Основними завданнями діяльності волонтерів визначені наступні:

- створення умов для розвитку і саморозвитку учнівської молоді;

- виявлення і розвиток організаторських, творчих, професійних здібностей молоді, здатності до взаємодопомоги, милосердя;

- допомога одиноким людям похилого віку, дітям пільгових категорій;

- пропаганда здорового способу життя, формування екологічної культури.

Волонтерським загоном «Милосердя» протягом року ініційовано і продуктивно було проведено ряд заходів, спрямованих на виконання основних завдань.

Волонтери ведуть активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді з різних питань превентивного, екологічного, громадянського, патріотичного виховання.

Актуальною в даний час стала тема миру. Тому всі учні нашої школи взяли активну участь в акції-ярмарці «Підтримаємо армію – врятуємо Україну!», кошти якої були передані учасникам АТО - нашим односельцям.

Презентація "Волонтерський рух"

Кiлькiсть переглядiв: 319

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930