Усяку людину слід судити за її справами.

Кожен з нас колись був на місці волонтера, допомагав іншим, піклувався про ближнього і все це за добре слово, вдячний погляд. Можливо тоді ми не усвідомлювали того, що комусь даємо надію і зміцнюємо віру в щирих і безкорисливих людей.

Волонтерський загін «Милосердя» розпочав свою діяльність 2008 році. Його мета: виховувати у дітей повагу до старших, прививати любов до праці; розвивати почуття обов’язку, зробити світ добрішим, допомогти тим, хто цього потребує.

На засіданні учнівського парламенту школи було обговорено питання «Віддай свій час корисній справі». Основними завданнями діяльності волонтерів визначені наступні:

- створення умов для розвитку і саморозвитку учнівської молоді;

- виявлення і розвиток організаторських, творчих, професійних здібностей молоді, здатності до взаємодопомоги, милосердя;

- допомога одиноким людям похилого віку, дітям пільгових категорій;

- пропаганда здорового способу життя, формування екологічної культури.

Волонтерським загоном «Милосердя» протягом року ініційовано і продуктивно було проведено ряд заходів, спрямованих на виконання основних завдань.

Волонтери ведуть активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді з різних питань превентивного, екологічного, громадянського, патріотичного виховання.

Актуальною в даний час стала тема миру. Тому всі учні нашої школи взяли активну участь в акції-ярмарці «Підтримаємо армію – врятуємо Україну!», кошти якої були передані учасникам АТО - нашим односельцям.

Презентація "Волонтерський рух"

Кiлькiсть переглядiв: 323

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031